نوین-پژوهان

درباره ما


مجموعه نوین پژوهان پولاد پایدار پارسیان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده و با استعانت از درگاه حق تعالی و مدد جویی از جوانان مستعد و توانمند این مرز و بوم در طی سالهای گذشته قدم در راه تحقیق و توسعه فناوری های نوین گذارده است. تمامی تلاش این مجموعه در جهت بومی سازی و گسترش تکنولوژی های نوین و بهبود کیفیت و کمیت ساز و کار های صنعتی، تکمیل و بهینه سازی ماشین آلات صنعتی موجود و طراحی و ساخت ماشین آلات کوچک و غالبا تکنولوژیک مورد نیاز صنعتگران جهت رفع نیاز های روزمره و همچنین تسریع روال های زمان بر و کاهنده بازده صنایع بوده است. از جمله افتخارات این مجموعه تشکیل آن از فارغ التحصیلان و جوانان فعال و نوآور و استفاده از توانایی و دانش آنهاست همچنین با جستجو و مطالعه علوم نوین و تحقیقات گسترده در نیاز های صنایع داخلی و بررسی یافته های روز عرصه علم و فن آوری جهان سعی در داشتن سهمی در بهبود روز افزون صنایع کشور دارد. سابقه درخشان همکاری با صنایع و شرکت های بنام در سطح کشور و اعتماد و همکاری صاحبان صنایع در هر زمان باعث دلگرمی و تداوم تلاش و فعالیت روزافزون این مجموعه بوده است.


تیم تحقیق و توسعه (R&D) :

وظیفه تست و بروز رسانی محصولات شرکت و گرفتن بازخورد لازم از مخاطبین و انتقال به واحد تولید از جمله وظایف تیم می باشد. در صورت تصمیم و یا تشخیص بر لزوم تولید یک محصول یا تکنولوژی جدید تمامی تست ها را بر روی محصول جدید انجام داده و در صورت گذراندن تمامی مراحل تست با موفقیت محصول آماده عرضه به بازار می شود.

تیم کنترل کیفیت (QC) :

تمامی محصولات قبل از ارائه به بازار توسط تیم کنترل کیفیت تست شده و پس از حصول اطمینان از صحت عملکرد با برچسب گارانتی نوین پژوهان در اختیار مصرف کننده قرار داده می شوند. اطلاعات مربوط به نوع محصول، شماره سریال، تاریخ شروع گارانتی و... در نرم افزار CRM ثبت شده و در اختیار واحد خدمات پس از فروش قرارمی گیرد.

واحد خدمات پس از فروش :

این تیم متشکل از مهندسین و تکنسین های آموزش دیده می باشد که باحضور در پروژه ها ضمن ارائه مشاوره، به نظارت بر پیشرفت امور پرداخته و پس از نصب و راه اندازی محصولات آموزش های لازم را به کاربران نهایی ارائه می دهند. در صورت بروز مشکل در محصولات پس از تماس مشتری با واحد خدمات پس از فروش شرکت کار به تیم مورد نظر ارجاع می یابد و در صورت عدم امکان در برطرف شدن ایراد پس از اعزام کارشناس به محل سعی در حل مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن می نمایند.

تیم مهندسی فروش:

با توجه به نوع پروژه در ابتدا به مشاوره با کارفرما پرداخته تا تمامی نیازها شناسایی گردد سپس با ارائه راهکارهای مطمئن و تست شده سعی در ارائه بهترین پیشنهاد می نماید. طراحی سیستم و ارائه راهکارهای نهایی از دیگر وظایف این تیم می باشد.